Aktualności
Archiwum


Festiwal EMANACJE 2016

Zapraszamy na koncert kameralny 9 lipca o godz.17 do zakopiańskiej Villi Atma. Koncert odbędzie się w ramach czwartej edycji Festiwalu EMANACJE, a w programie: Zarębski, Moszkowski, Ravel i Palester.

Czytaj więcej


Fryderyk 2016

Nasz najnowszy album A Polish kaleidoscope otrzymał prestiżową nagrodę Polskiej Akademii Fonograficznej Fryderyk 2016 w kategorii: muzyka kameralna.

Czytaj więcej


Kurs Mistrzowski

Zapraszamy do Opola na 27. edycję Międzynarodowego Kursu Muzycznego w Opolu oraz X Festiwal Śląskie Lato Muzyczne. Obie imprezy gwarantują niezapomniane wrażenia.

Czytaj więcej


A Polish Kaleidoscope 2

Już w sprzedaży!  Kontynuacja Polskiego Kalejdoskopu, będąca subiektywnym przeglądem muzyki polskiej na dwa fortepiany.

http://www.empik.com/a-polish-kaleidoscope-2-kozlo-agnieszka-sokolowska-katarzyna-ewa,p1172106893,muzyka-p


Koncert promujący płytę Polski Kalejdoskop 2

21 stycznia 2018 r., godz.17, sala koncertowa ZPSM im. F. Chopina w Warszawie, ul. Bednarska 11

„Polski kalejdoskop” to nasz autorski projekt wyciągający z otchłani niebytu piękny i wartościowy repertuar napisany dla duetu fortepianowego.
W 2015 roku pod tym tytułem ukazała się pierwsza płyta z muzyką polską na 4 ręce. Zachęcone jej przychylnym odbiorem, dobrymi recenzjami i w końcu nagrodą PAF FRYDERYK,  kontynuowałyśmy poszukiwania muzyki, która nas zachwyci, którą warto grać, i wreszcie – którą warto oddać w Wasze ręce i uszy.
I tak w październiku 2017 roku ukazał się „Polski kalejdoskop 2”. Tym razem treść płyty stanowią utwory wyłącznie na dwa fortepiany!
Przyjdźcie posłuchać na żywo muzyki i rozmowy o naszej pasji z Redaktor Naczelną Presto. Muzyka Film Sztuka Kinga Anna Wojciechowska. Do zobaczenia! (wstęp wolny).